Alfa poległa w Lubsku

• Posted on:  piątek, 16 listopad 2012 21:47
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Waleczny zespół Alfy, mimo dobrej gry w pierwszej połowie meczu, przegrał w Lubsku 3:5. Waleczny zespół Alfy, mimo dobrej gry w pierwszej połowie meczu, przegrał w Lubsku 3:5. foto: (pz)

Zespół z Jaromirowic rozegrał w Lubsku dwie, całkowicie różne połowy. Alfie do zwycięstwa zabrakło dobrych drugich czterdziestu pięciu minut.

W pierwszej połowie nasz zespół grał koncertowo. Gdyby zawodnicy zachowali więcej zimnej krwi, to po piętnastu minutach żółto-zieloni prowadziliby 3:0. Chwilę później z kontrą wyszli gospodarze i po strzale Marcina Bławuciaka było 1:0. Alfa wyrównała w 32 minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Dariusz Iwaśków. Jednak jeszcze przed przerwą Golińskiego pokonał Marcin Piech. Cała relacja w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".