wtorek 26 styczeń 2021

Amatorskie ścięcia w Zbąszynku

  • Posted on:  sobota, 16 marzec 2013 14:56
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Lider rozgrywek, ekipa Victorii Kaława od początku rozgrywek gra w składzie: Jan Gąsior; Rafał Gąsior; Mateusz Suchecki; Jakub Suchecki; Filip Suchecki; Radosław Klewańczuk; Maciej Klewańczuk; Łukasz Wanat; Damian Prętki; Bogusz Bojarek; Marcin Tomczak; Marcin Krupnicki . Lider rozgrywek, ekipa Victorii Kaława od początku rozgrywek gra w składzie: Jan Gąsior; Rafał Gąsior; Mateusz Suchecki; Jakub Suchecki; Filip Suchecki; Radosław Klewańczuk; Maciej Klewańczuk; Łukasz Wanat; Damian Prętki; Bogusz Bojarek; Marcin Tomczak; Marcin Krupnicki . foto: pz

Czwarta kolejka spotkań w zbąszyneckiej Lidze Piłki Siatkowej przeszła do historii. Nie zanotowano w niej niespodzianek.

 

Choć rezultaty nie były niespodzianką i wygrywali faworyci, to zmiana na pozycji lidera jest bardzo ważną informacją. Przodownictwo objęła ekipa Victorii Kaława, która ma obecnie w swoim dorobku osiem punktów i o dwa wyprzedza Trechbud i ZST Morświny Zbąszynek. Obecny lider może jednak szybko stracić przodownictwo, a to dlatego, że rozegrał o jeden mecz więcej od goniących go drużyn. Więcej w świebodzińskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

pz

Czytany 4869 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.