Budowlani zburzyli spokój w Grabicach

• Posted on:  niedziela, 28 kwiecień 2013 16:21
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Gdyby przed samą przerwą Sebastian Gruszczyński bardziej precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego, Relax schodziłby do szatni z prowadzeniem 2:1. Gdyby przed samą przerwą Sebastian Gruszczyński bardziej precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego, Relax schodziłby do szatni z prowadzeniem 2:1. foto: (ts)

Relax Grabice przegrał zdecydowanie z Budowlanymi Lubsko. Wynik 1:4 nie do końca odzwierciedla jednak przebieg spotkania. Gdyby lepszy dzień miał Marcin Pawelski, a jego koledzy potrafiliby wykorzystać stwarzane sytuacje, rezultat zapewne byłby inny.

Pierwszą okazję do pokonania Pawła Bahyrycza zmarnował Sebastian Gruszczyński, który w 11 minucie trafił w boczną siatkę. W odpowiedzi, oko w oko z Pawelskim, po błędzie Mateusza Fortuny stanął Kamil Kuźmiński, ale nie skorzystał z prezentu. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".