wtorek 13 kwiecień 2021

Nasze w kadrze

  • Posted on:  niedziela, 27 styczeń 2013 23:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Trzy reprezentantki Volleya Gubin wzięły udział w tygodniowym zgrupowaniu kadry wojewódzkiej, które odbyło się na dolnym śląsku. Trzy reprezentantki Volleya Gubin wzięły udział w tygodniowym zgrupowaniu kadry wojewódzkiej, które odbyło się na dolnym śląsku.

Trzy zawodniczki gubińskiego Volleya wzięły udział w tygodniowym (13-19.01.) zgrupowaniu kadry wojewódzkiej, które odbyło się Borowicach.

Trenerzy Mirosław Kasprowicz i Radosław Abramczyk powołali 15 zawodniczek z sześciu klubów siatkarskich na zgrupowanie reprezentacji województwa lubuskiego. W gronie tym miejsce uznanie w oczach szkoleniowców zyskały trzy zawodniczki gubińskiego Volleya, a mowa tu o Natalii Jagiełło, Natalii Pytiak i Justynie Pypeć. Nasze zawodniczki wraz z koleżankami Sulechowa, Żar, Lubska, Nowej Soli i Szlichtingowej wyjechały do Borowic, koło Karpacza Górnego, gdzie spędziły tydzień czasu, doskonaląc swoje umiejętności w gronie najlepszych siatkarek tego rocznika w województwie. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

pz

Czytany 5192 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.