Zagłębie też za silne

• Posted on:  środa, 08 grudzień 2010 12:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dużymi krokami zbliża się półmetek rozgrywek w drugiej lidze szczypiornistek. W piątej kolejce gubińska Sparta podejmowała we własnej hali rezerwy Zagłębia Lubin przegrywając 22:27 (11:13).

Niestety, zła passa naszego zespołu trwa dalej i nie widać jej końca. Sytuacja jest tym bardziej zła, że przed Spartą dwa bardzo trudne pojedynki z zespołami z Gniezna, które liderują w rozgrywkach drugoligowych. Początkowe minuty pierwszej połowy należały do Sparty. Przez blisko kwadrans oglądaliśmy gubinianki grające na dobrym poziomie zarówno w ataku jak i obronie. Pierwszą bramkę w meczu zdobyła Sylwia Włodarczyk, która już po minucie gry pokonała bramkarkę Zagłębia. Chwilę później odpowiedziały przyjezdne, a wyrównującą bramkę zdobyła Dagmara Dyczko.