wtorek 13 kwiecień 2021

Trzystu biegaczy w finale

  • Posted on:  poniedziałek, 29 kwiecień 2013 18:15
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Medale, puchary oraz dyplomy ufundowane zostały przez Lubuski Szkolny Związek Sportowy. Organizatorzy dodatkowo przygotowali nagrody dla najlepszych zawodników, które ufundowane zostały przez sponsorów imprezy. Medale, puchary oraz dyplomy ufundowane zostały przez Lubuski Szkolny Związek Sportowy. Organizatorzy dodatkowo przygotowali nagrody dla najlepszych zawodników, które ufundowane zostały przez sponsorów imprezy. foto: pz

Finały województwa lubuskiego w indywidualnych biegach przełajowych przeszły do historii. Tradycyjnie już na starcie stanęły dziewczęta i chłopcy, a biegi rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych. Wśród uczestników znaleźli się także przedstawiciele szkół z powiatu świebodzińskiego.

 

Tegoroczna impreza po raz pierwszy została zorganizowana w Grabicach (gm. Gubin). Finał indywidualnych biegów przełajowych rozgrywanych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, gromadzi na starcie kilkuset młodych adeptów biegania. Ponieważ tegoroczna zima nieco się przedłużyła, istniała obawa, czy organizatorzy staną na wysokości zadania i przygotują wszystko na odpowiednim poziomie. Więcej w świebodzińskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

pz

Czytany 4876 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.