poniedziałek 25 styczeń 2021

Na bani dwójką

  • Posted on:  poniedziałek, 12 grudzień 2011 12:53
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas patrolu krajowej "2" policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego świebodzińskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który kierował ciężarowym renault bez wymaganych dokumentów. W dodatku, podczas prowadzonej kontroli okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy.
Około godziny 24.00 (30.11.) policjanci ruchu drogowego ze świebodzińskiej komendy, podczas patrolu odcinka drogi krajowej nr 2, pomiędzy Świebodzinem a Wityniem zatrzymali do kontroli  ciężarowe renault. W takcie prowadzonych czynności kierowca oświadczył, że nie ma przy sobie prawa jazdy, ponieważ musiał je zostawić w innym aucie. - Policjanci ustali jednak, że kontrolowany mężczyzna, do czerwca tego roku miał zakaz prowadzenia pojazdów i nie miał prawa jazdy ponieważ już wcześniej zatrzymywany był za jazdę  pod wpływem alkoholu - poinformowała Katarzyna Wrosławska, rzecznik świebodzińskiej policji. - Podczas tej kontroli, policjanci poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało u niego  ponad 0,6 promila alkoholu - dodaje K. Wrocławska.
Podejrzany o kierowanie w stanie nietrzeźwości 50-letni mieszkaniec województwa śląskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu czeka go przesłuchanie i sprawa w sądzie. Teraz oprócz  kary pozbawienia wolności nietrzeźwy kierowca, po raz kolejny utraci odzyskane w czerwcu prawo jazdy, oraz zapłaci mandat za kierowanie samochodem bez wymaganych dokumentów.

Czytany 1137 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie