czwartek 9 lipiec 2020

Zaproszenie na konferencję

  • Posted on:  wtorek, 24 maj 2011 16:41
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Burmistrz Krosna Odrzańskiego zaprasza na konferencję gospodarczą przygotowaną przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej, która odbędzie się w najbliższy piątek, 27 maja w Restauracji Golden House przy ul. Pocztowej 19. Początek o godz. 12.00.

Seminarium informacyjne poświęcone będzie idea Flexicurity, stanowiącej doskonały sposób na zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa zatrudnienia na każdym etapie życia zawodowego, ułatwiając jednocześnie rozwój kariery w warunkach dynamicznych zmian rynkowych.

Chcąc wdrożyć uregulowania dotyczące Felxicurity na konkretnym terenie należy uwzględnić lokalną specyfikę oraz stworzyć możliwość dialogu pomiędzy przedstawicielami samorządów oraz pracodawców. Panele dyskusyjne planowane w trakcie konferencji stworzą zatem płaszczyznę wymiany doświadczeń i pozwolą wypracować konstruktywne wnioski, które przyczynią się do rozwoju lokalnego rynku.

Formularz zgłoszeniowy na www.krosnoodrzanskie.pl należy wypełnić do 25 maja włącznie i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faksem pod nr 683569432.

Czytany 2436 razy

Artykuły powiązane

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie